Faleminderit Merrjep.al u shit 3milion. 1.4 diz..

Shitet nga: Marashi 15 Shk 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 350 EUR

Komuna: Tiranë
makina eshte ne gjendje te perkryer mekanike dhe gjenerike
ashtu edhe nga mirembajtja e tapicerise apo pamjes se jashtme.
makina ka nje konsum tepet te ulet te karburantit 4/5 litra maximumi.
me 15shtator 2014 ka hyre ne shqiperi dhe eshte me te gjitha dokumentat shqipetare.
cmimi 2350euro e gatshme per cdo lloj prove apo kontrolli servisi.
Kujdes: makina eshte prodhuar per vendet nordike dhe nuk ka kondicioner ka vetem ngrohje, kondicioneri i vendoset por kushton 200euro.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim