Bmw X5 M-OPTIK 3.0 sd Bi-Turbo 9/2009

Shitet nga: niku 06 Jan 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

31 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Bmw X5M-OPTIK 3.0sd Bi-Turbo Viti 9/2009 ngjyr blu shume e erret, km 100% origjinale,Makina ka ardhur nga GJERMANiA ne dhjetor te 2014 dhe me date 16.12.2014 i jan prer targat ,siguracioni dhe kolaudimi per nje vit.Makina ka shume lloje opsionesh si psh:M-optik (version i lart),navi,tel,klima digitale Bi-zone,sensor parkimi para-mbrapa dhe kamera,bagazhier me 6 cd,Marmita origjinale me tingull,serdilje elektrike me memorje,komanda nga timoni,timon elektrik,pasqyra elektrike dhe me palosje,4-xhama elektrik,kambjo automatike tip-tronic,pilot automatik,sensor shiu,feneret Bi-xenon me lupa,2 celsa me pult dhe ndezje me Start/Stop,chrom paket,Disje 20M, makines sapo i jan ven 4 goma michelin te 2014 te reja,te gjitha vajra filtra te ndrruara tek bmw etj.Makina eshte ne gjendje Super perfekte e gatshme per cdo lloj testimi.Mundesi Nderrimi me ampartament.Cmimi 31.000 euro.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim