BENZ Mercedes A 170 dizel -01 clasik automat m..

Shitet nga: titi 24 Nën 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Tiranë
shes a clas benz mercedez motor 170 me nafte kambio automatike ngjyra e zeze ne gjendje shume te mire dhe automati shume i mire e shes se kam marre makine fuoristrad makina eshte me targa te reja dhe me siguracion dhe kolaudim deri ne shtator 2015 eshte ne gjedje te mire vetem karburanti dhe dhe asgje tjeter nuk ke per te futur makines
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim