Automat 206 benzin -02.

Shitet nga: Niku01 04 Dhj 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Makina esht ne gjendje te mir me taksa dhe me shrbime tebra Cmimi per ndrim 2800 euro ne dor 2200 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim