Audi A4 automat -98

Shitet nga: Sokol 11 Tet 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

390 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shes Audi A4 SW ,1.9 disel,viti 98,kambio automatike ,gri metallizzato ,Klima, radio cd origjinale Audi ,5 porta.
Makina eshte me targa,siguracion,kualidim dhe ne gjendje te mire pune
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim