Alfa Romeo 147 1.9 JTD -02

Shitet nga: bardhi 01 Qer 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Tiranë
Alfa Romeo 147 1.9 JTD nafte, viti i prodhimit 2002 , makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe ka nje konsume te kenaqshem .

Cmimi 2000 euro.

cel : 069 52 92 201
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim