Alfa Romeo 147 -04

Shitet nga: niku 03 Sht 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Tiranë
opsione . abs, 4 airbag, xhama dhe pasqyra elektrike, kondicioner, sallon lekure, disqe sport 17,drita ksenon,
6 marsha,pa dogane.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim