U shit flm

Shitet nga: Beetle 22 Tet 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Tiranë
Me te gjitha dokumentat ne gjendje prefekt ,me kondicioner
Sendilje me ngrohje ,gjama elektri,disqe dhe goma te reja..
Pasqyra elektrike mbyllje qendrore te gjitha sherbimet e kryera..
Shum ekonomike. E pershtatshme per femra.
Mund ta kontrolloni ne gjdo servis qe deshironi..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim