Smart ForTwo -04 2200 Euro

Shitet nga: oljan 09 Krr 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Tiranë
MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIRE .
ME TE GJITHA SHERBIMET E BERA NUK KA NEVOJ PER ASNJE GJE.
XHAMAT I KA TE ZINJE ORIGINAL DHE NE LEJE QARKULLIMI
ESHT TEPER NE GJENDJE TE MIRE
E GATSHME PER CDO LLOJE PROVE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim