""OKAZION"" Mercedes C220 CDI -02

Shitet nga: Arber 19 Nën 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Tiranë
Mercedez benz C220 CDI,ngjyre e zeze metalizato,kambio manuale me 6 marsha,pilot automatik.sensor shiu dhe sensor drite,klima me dy zona, xhama dhe pasqyra elektrike,sedilje me ngrohje,telefon te integruar,futur ne shqiperi me date 15 tetor 2014,te gjitha sherbimet e kryera ne gjermani,dogane dhe targa te sapobera,cmimi 3800e i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim