Bmw 730d -07

Shitet nga: ILIR 16 Nën 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

13 000 EUR

Komuna: Tiranë
okazion ,, Shitet makina e tip BMW 730d viti prodhimit modeli i vitit 2007, njyre blu e eret, Full Opsion ,Kambio automatike triptonik, Klimautomatike, Park kontroll distance (PDC), DTC, HIFI Pofesional, Navigator Profesional,Sensor per fshirset e xhamave, Radio CD ,BOX 6CD, Xhamat e mbrapme zeza orgjinale, Grila ne xhamat anesore dhe mbrapa me komande, Me xham siper tavani hapje me komande, Dyert mbyllen me thithje, Mbyllje me komande , Sedilje Lekure , Sedilet e para jane me ngrohje ,10cope Air bag. Pilot automatik.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim