!!!Opel Corsa OKAZION!!!

Shitet nga: Opel Corsa 08 Tet 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Ne gjendje shum te mir motorike dhe xhenerike , me liber sherbimesh.. diferenciali para , 5+1R, Cd player ( MP3) , xhama elektrik,kondicioner.4 porta , Letra te paguara deri ne tetor 2015..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim