★★★Mercedes Benz clk320 benzin+gaz -05""<<★★Okaz..

Shitet nga: Fabi 14 Tet 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje te perfekte CLK 320 BENZIN+GAZ Anvagarte Automatik Tip tronik shum ekonomik ne gaz me prove ne llojin e vet e shpejt impjant i sapo vene ne Germany me 2vjet garanci,me goma te reja shum pak te perdorura me sherbime te sapo kryera vaj filtra,me armotizator sportiv te vena ne Germany shum komode dhe konforte ne kthesa biksenon dhe poshte ksenon pasqyra me palosje me buton makinen e kam sjell vet nga Germany shum pak e perdorur ne shqiperi (5 muaj), makina eshte mbajtur nga dore merakliu,e mbajtur ne GARAZHD TE MBYLLUR ME LIBRESE SERVISI 187000 KM ORIGINALE MAKINEN MUND TA KONTRROLONI KU TE DONI cmimi 6500€,Kontaktoni ne nr e cel e mesiperm.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim