///// VW Golf IV ////// 1.9 TDI ///// vetem nde..

Shitet nga: Golf 18 Maj 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Nderrohet golf IV, viti 99, kamje manuale, 1.9 TDI pa asnje te kuqe, konsum minimal.
Disqe alumini nr 16
Kamje manuale
Alarm
Xhama te zinj mbrapa origjinal... (Posedoj dhe xhamat e zinj te parem por nk lejon policia ti vësh)
Taksa+ siguracion te paguara deri ne shtator 2015
Volantin e nderruar.(perfshin freksion, disk freksioni, specidisk)

4 dyer
Kondicioner
Xhamat i ka mekanik
Ju lutem te interesuarit vetem me dergoni email

E nderroj me makine me motorr jo me te madh se 2.2 nafte. Manuale ose automat.
Audi a4,, bmw 320 audi a3, (4 dyer)jo portobagazh. E nderroj dhe me mjet ne krah te kundert (nuk shtoj lek, me nderrim ka vleren 4000 euro).
Ju faleminderit!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim