OKAZION Toyota Yaris 1.4 dizel -03

Shitet nga: agimi 21 Sht 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Tiranë
TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE VITI 03ME DOGANE E ARDHUR NGA ZVICRA MBI 80 MAKINA PER TE SHITUR DHE ME QERA DUKE FILLUAR NGA 15 EURO DITA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim