Skoda Yeti -10

Shitet nga: skoda yeti 22 Nën 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Škoda
Modeli: Yeti
Skoda yeti 1.2 benzin ..5 porta ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike..kondicioner..kasetofon me ekran te madhe dhe me prekje...vetem telefonata
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim