skoda

Shitet nga: scoda 04 Dhj 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Škoda
Modeli: Octavia
Skoda oktavia 1.9 TDI 66kw konsumon 6.5 l 100 km ne qytet dhe 4.5 l 100 ne linje, full extra, me dokumente te prera gjerme maje 2016, cmimi 2000 euro I padiskutuar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim