Skoda Fabia 1.4 16 valvula

Shitet nga: Ledi 19 Nën 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Škoda
Modeli: Fabia
Makina e ne gjendje te shkelqyer motorike dhe xhenerike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim