Skoda Fabia 1.2 Bezine -08

Shitet nga: Klodjan 24 Nën 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Škoda
Modeli: Fabia
Skoda Fabia,1.2 benzine,viti i prodhimit 2008 dhe dal ne qarkullim 2009.

-4 Goma te reja
-Kondicioner
-Siguracion kasko
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim