Roulotte-fast food,ice cold drinks,coffe,akullor..

Shitet nga: Mirush 14 Nën 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 000 LEK

Komuna: Tiranë
Eshte nje roulotte i tipit Volswagen Modeli LT ,Roulotteri eshte ne gjendje perfekte motorrike e xhenerike si dhe nga ana estetike.Mbrenda perban te gjitha paisjet per Fast Food,Coffe,Ice drinks(pije te akullt),akullore ,perban 6 frigorifera,1 lavaman duarsh. mikroval,. pjekese patatesh dhe shume paisje te tjera, ka 2 sendilje,vende.Pamja e jashtme e Roulotterit eshte shume e bukur dhe teheqese. eshte nje mjet shume i mire dhe praktik pune.i sapo ardhur nga Britania e Madhe i paperdorur fare ne shqiperi .eshte ne gjendje perfekte .
★★★★★★★cmimi:32 milion leke ★★★★★★★ me marreveshje★★★★★★★ Nr.tel.0682033190 JU FALEMINDERIT!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim