Kase mbi Kroskot per Kamping/Udhetime

Shitet nga: Dini 19 Nën 23:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Kase TITAN per t'u vendosur mbi makine. Ne gjendje shume te mire dhe shume funksionale per udhetime dhe pushime. Cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim