Kamper ADRIA Rimorkio

Shitet nga: Taku 21 Nën 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

320 000 LEK

Komuna: Tiranë
Kamper ADRIA.Rimorkio.1 aks.Me dokumenta te rregullta deri ne fund te qershorit 2015.Me 5 vende per te fjetur.2 krevat dopio dhe nje tek.Me banjo dhe dush.Lavaman,frigorifer,sobe gatimi,Kaldaje ngrohje me gas dhe me korent.Me tende perpara te cmontueshme me te njejten hapesire sa dhe vet ruloti.Cmimi 3 milion e 200 mij lek te vjetra.I diskutushem.Ruloti esht ne gjendje jasht mase te mire si brenda dhe jasht.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim