Ford Granda 1.6 benzin -87

Shitet nga: SHITJE DHE BLERJE MAKINASH TE PERDORURA 24 Krr 23:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
Ford 1.6 benzin + gaz i 87 me targa , 2500 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim