Autokampink

Shitet nga: ylli 07 Dhj 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Tiranë
shes camper te vitit 88 me 5 vende fjetje dy dushe brenda dhe jasht ne gjendje shume te mire i montuar ne jne ford tranzit 2500 kw funksjone te gjitha aparaturat elektrike si riskaldabanjo soba e ngrohjes dhe banjo po ju leje edhe numrin tim italijan 00393338843739
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim