zetor i vogel per punim toke

Shitet nga: arian 27 Nën 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Traktorë
Zetori eshte mark ITALIANE ka 2 marshe +indietro esht mne xhiro te ngadalta dhe te shpejta behet sipas deshires ka fuqi te madhe motorrike por eshte ekonomik ne perdorim... esht bler ne PIEMONTE NE TORINO ne ITALI para rreth 2 vjetesh esht perdorur rreth 5 here ne vit per punimim e 500 metra toke esht me lende djegese benzin perdoret dhe per pomp uji perdoret dhe per gjenerator perdoret per rimorkio.. dhe ka vetem frezen esht ne gjendje shum te mir punimi kam dhe video por nuk hidhet ktu ne kte faqe shitet 1.500 euro i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim