Traktor Pasquali me freze, plug dhe rimorkio vet..

Shitet nga: Behari 10 Jan 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Traktorë
Shes Traktor Pasquali 4x4, me motorr lombardini 21 kuaj fuqi, viti 80, i sapo ardhur ne Shqiperi, ne gjendje shume te mire. Traktori eshte i pajisur me freze Pasquali 1.1m e gjere, plug tek Biagioli dhe rimorkio veteshkarkuese.
Cmimi: 5000 euro,
Adresa: Mullet, Tirane,
Tel.: 0672940033
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim