U shite

Shitet nga: Marko 12 Sht 06:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Të tjera
Disponoje korrese bari me motorr benzine me dy kuaj fuqi te markes matrix gjermane e re sic duket ne foto me te dhenat qe shkruan kutija. Shiten 110 €. E shese per arsyeje mosperdorimi dhe jo per tregeti. Jane blere me cmim 240 € njera ne Praktiker (Greqi) me fature
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim