RIMORKIO (KARROTREC )

Shitet nga: meti 24 Nën 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Të tjera
SHITET KARROTRECI .shume i mirmbajtur per me shum kontaktoni ne nr e meposhtem .....ose nderrohet..+/- diferenca..PA DOKUMENTA,...... por dhe mund ti behen cel 0 68 55 64 11 4
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim