MJETE BUJQESORE DHE PJESE KEMBIMI ME POROSI

Shitet nga: MIRI & FREDI 22 Tet 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Makina : Të tjera
TE NDERUAR KLIENTE SJELLIM ME POROSI NGA ITALIA. PJESE KEMBIMI PER TE GJITHE ZETORET DHE MAKINERITE

BUJQESORE ORIGJINALE ME CMIM FABRIKE.

NUK ESHTE PROBLEM VITI I PRODHIMIT APO MARKA.

JEMI FIRME ZYRTARE E KETYRE MARKAVE LANDINI MC CORMICK.ANTONIO CARRARO KUHN NARDI FERRI MASCHIO

GASPARDO D.EUSANIO SILVER CAR ETJ.PER CDO INFORMACION WWW.AGRIMOTO.IT OSE MUND TE KONTAKTONI NE NR E

TEL 00393290757859 MIRI DHE NE SHQIPERI 0692555333 FREDINuk ka njoftime të vizituara
Në fillim