Furr per tharjen e derrases nderrohet dhe me mak..

Shitet nga: kujtim 05 Dhj 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Të tjera
shitet fur per tharjen e derases me djegje me dru me sistem tharje me presion avulli ..... furri eshte vetem 3 viet i perdorur dhe ka arllur i ri nga turqia shitet me te gjitha pieset e veta origjinale si pershembull depon e ujit prej 5000 litra 2 pompa e presionit per presimin dhe zbrazien e avullit ne menyr automatike cmimi eshte ofert ne baz te gjendjes qe eshte nderrohet dhe me makin mbi vitin 2000 me vler te njejt
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim