2013 Deutz-Fahr Agrotron 6150

Shitet nga: John 08 Tet 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 440 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Të tjera
- 150 hp
- New Kushti
- 6 Speed
- 4 Splitter
- 6 cilindra

Ne shesim makina të reja dhe të përdorura bujqësore: New Holland, John Deere, Case IH, Deutz-Fahr, Fendt, VALTRA, Claas, Massey-Ferguson, JCB, McCormick, Same, Zetor, Kubota, Landini, Fiat.

Na kontaktoni me kërkesat tuaja!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim