2012 Case IH Maxxum 110

Shitet nga: John 08 Tet 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

28 600 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Të tjera
- 110 hp
- 330 orë
- 3 Remotes
- Tier 4
- Armrest Multicontroller
- Bar Axle
- Pezullohet Cab
- Transmetimit kthetra
- 14.9R46
- 14.9R30
- Pesha 800 kg para
- Radio
- Air-con

Ne shesim makina të reja dhe të përdorura bujqësore: New Holland, John Deere, Case IH, Deutz-Fahr, Fendt, VALTRA, Claas, Massey-Ferguson, JCB, McCormick, Same, Zetor, Kubota, Landini, Fiat.

Na kontaktoni me kërkesat tuaja!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim