2002 New Holland TM165

Shitet nga: John 08 Tet 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 700 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Të tjera
- 5494 orë
- 165 HP (121 kW) motor turbo
- 4x4
- 540/65 R28
- 650/65 R38.
- PTO 540-1000
- Në gjendje të shkëlqyer

Ne shesim makina të reja dhe të përdorura bujqësore: New Holland, John Deere, Case IH, Deutz-Fahr, Fendt, VALTRA, Claas, Massey-Ferguson, JCB, McCormick, Same, Zetor, Kubota, Landini, Fiat.

Na kontaktoni me kërkesat tuaja!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim