Casalini 500cc

Shitet nga: genti 27 Maj 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Makina lidhëse
Casalini prodhim italian me nafte 500cc kamio automatike viti prodhimit nentor 2006 e sapo ardhur nga italia me dokumenta te paguara deri ne maj 2015 dhe me goma te reja.
Cmimi 4000 euro i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim