sprinter 311 viti 2007 me frigorifer me dokument..

Shitet nga: sifi 19 Krr 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Komuna: Tiranë
sprinter 311 vit 2007 me frigorifer dhe dhe targa te reja dhe siguracion deri 4/06/2015 , e ardhur nga italia.
xhami i par me rezistec ngrohje.
pasqyra anti verbuese.
airbag 2 .abs, srs,esp sistem kundra reshqitje.goma te reja,bateri te re.
dhomat frigoriferike jan shum te pastra,
dhe ne gjendje shum te mir,
dhoma e vogel arrin deri -40 grade.
dhe dhoma e madhe arrin deri -26 grade.
mund te perdoret per cdo lloj aktiviteti dhe si freskues,
kamjo emanuale me 6 marsha.
cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim