shitet ose nderrohet Rulot ambulant 10 metra FA..

Shitet nga: Antonio 31 Krr 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Komuna: Tiranë
Rulot fast food
Mercedes beitam 250 naft
gjatesija 10
Frigorifer freskus dhe ngrires
gjiro,fertez,zgare gazi + qymyri
kriko,ekspres kafe,depozit ujti,
Nuk nderrohet cmimi okazion 11.000 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim