Vinc pk 180 me 4 dalje hidraulike viti 96

Shitet nga: Besnik 06 Shk 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   5 700 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet vinc pk 180 me 4 dalje hidraulike dhe 1 mekanike gjatesi 15 m pesha ngritse 5 t ne gjendje shum te mire
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim