Vinc palfinker pk 8000 me 3 dalje

Shitet nga: stelios 20 Qer 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Tiranë
palfinker pk 8000 me 3 dalje ne gjendje shum te mir .servisi jon ofron cilesi dhe garanci /0682004563//0684013373 ..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim