Vinc PALFINGER PK 15500 d me 5 dalie idhaulike

Shitet nga: stelios 15 Maj 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Tiranë
shitet PALFINGER 15500D ne gjendje shum te mire me 5 dalie idhraulike kembet brenda jashte idhaulike .servisi jone eshte ne sherbimin tuaj per cdo dhoj deshire dhe karkesash . faleminderit .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim