Sprinter -98

Shitet nga: benz 02 Tet 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Tiranë
sprinter mercedes benz me kondicioner abs,ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike,shitet per arsye mos perdorimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim