Shitet,Terrna Caterpillar 432D viti 2004

Shitet nga: Zylfi 17 Tet 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

33 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet, Terrna Caterpillar 432D viti 2004 , ne gjendje shum te mire motorrike, ore pune nuk ka shum, goma 70% me 3 kova , me hapje me zgjatje , dhe me impjant matrapiku per me shum kontaktoni ne numrin me poshte cmimi i diskutueshem !!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim