RIMORKIO PER BARTJEN E VETURAV APO GJIPAVE 2TON ..

Shitet nga: Auto Pjesë & Servis "SARA" Mazgit 04 Krr 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Rimorken 2Ton Per bartjen e veturave apo gjipave
Rimorka është e rigjistruar RKS por e skaduar
Ne te kam ngarkuar gjip te blinduar deri 4Ton
Mundet mu ngrit dhe ka sajllen per terheqje

Qmimi 800 Euro

Tel.+37744.100141


Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim