RIMORKIO ( KAROTREC )

Shitet nga: meti 06 Dhj 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR   1 700 EUR

Komuna: Tiranë
SHITET rimorkio per transport automjetesh me 2 akse .deri ne 2ton,,, (cdogje funksjonale)si sistem vet frenimi,krik me vaj,dhe arkanell per terheqen e makinave .cmimi 1500 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim