Pedana alumini

Shitet nga: flavio 23 Dhj 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Pirrungritës
shiten shkall alumini per ngarkim shkarkim mjetesh shkallet jane 4 m te gjata dhe mbajn pesh 4.5 ton jan puthuajse te reja dhe pa bark flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim