Goma per asfaltshtruse ose freze.

Shitet nga: Geranti 22 Tet 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Pirrungritës
Goma per asfaltshtruese. Dy gomat e medhaja jane te perdorura dhe cmimi eshte 500 EURO ndersa ato dy te voglat jane te reja dhe cmimi per te dyja eshte 300 EURO.Per dimensionet ose pyetje te tjera na kontaktoni ne numerin e telefonit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim