Opel movan 2.2 dti 2004 3.5 ton -04

Shitet nga: Eldi 11 Sht 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Tiranë
Opel movan 2.2dti vitit 2004 3.5 ton ne gjendje shum te Mir motrrike dhe xhenerike shitet per arsye mos pordorimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim