Opel Movano 2.2 dizell 3.5 ton -04

Shitet nga: Eldi 26 Sht 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Tiranë
Opel movano 2.2 dizell 3.5 ton viti 2004 makina eshte ne gjendje shum te mir motorrike dhe gjenerike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim