Minikamion Iveco -03

Shitet nga: Ali Ali 01 Dhj 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet minikamion Iveco. Gjendje motorike dhe xhenerike shume e mire. Kamio manuale viti 2003. 240000 kilometra. Cmimi I diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim