Mercedes benz sprinter -98

Shitet nga: maksim xhurra 07 Qer 23:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

13 000 EUR

Komuna: Tiranë
Mercedes benz sptinter
viti 1988
Nr.20+1 . Me condicioner.
makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike dhe gjenerike.
makina eshte me letera te rregullta deri ne prill 2015.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim