Mercedes benz sprinter -00

Shitet nga: shamet 22 Tet 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Tiranë
Mercedes benz sprinter 308cdi me tre te kuqe ,viti i prodhimit fundi 2000,dy vjet i punuar ne shqiperi ,ne gjendje motorike dhe gjenerike shum te mire ,8+1,clima ,gjama pllak te zinj orgjinal,makina ndodhet ne gjirokaster ,per me shum info kontaktoni .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim